SEÇME 2016: Hazır Mısınız?

fullsizerender
7 günlük (19-27Eylül) stand maratonunun ardından kayıtlarımızı kapattık ve durumdan her zaman ki gibi memnunuz! Her ne kadar okulun en büyük ve en aktif spor takımı olsak da, büyümeye aynı hızda devam ediyoruz. Rookielerimiz gelişiyor, veteran kadromuz büyüyor, giderek daha büyük bir aile oluyoruz.

Nasıl mı?

 

300’nin üzerinde Korumalı fubol çaylak adayı, 100’ün üzerinde Flag Futbol çaylak adayını seçmelere kayıt ettik… Yüzlerce soru, ve futbola ilgili dahası. Koçların katılımında gerçekleşen ayrı iki tanıtım günü. Bak kardeşim birbirimizi yaralamıyoruz, merak etme bende zayıftım kilo alıyorsun zaten yakarışları…

Ayrıca! Söylemedik ama U19 kayıtlarımız da açıktı ve beklediği ilgiyi o da aldı! Aranın ardından tekrar toplanacak olan U19 Geliştirme takımımız yeni oyuncuları ile beraber geri dönecek. Takipte kalmayı unutmayın!

coveru19Peki, yorulduk mu?

Eh, ama ne elde ettik?

Sizi, evet bunu okuyan sizi! Çünkü biz daha iyi bir sezonun, daha iyi başlangıçların, arkadaşlıkların ve daha iyi futbolun sizin sayenizde olacağını biliyoruz, ve çabalıyoruz. Bu işi seviyoruz ve ne gerekirse de yapmaya hazırız! Futbolu seviyoruz!

Biz seçmeler için çok heyecanlıyız, belki sizden daha fazla ve hazırız.

Peki ya siz?

 


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s